عمل جراحي بيني در تهران عمل جراحي بيني در تهران .

عمل جراحي بيني در تهران

توليد كننده نايلون حبابدار ارزان

 نايلون حبابدار يك محصول پليمري است، كه تارخچه ساخت آن به سال 1957 ميلادي مي رسد، و در صنعت بسته بندي كالاهاي حساس به عنوان يك پوشش ضربه گير استفاده مي شود. شركت هاي بسياري در داخل و خارج از كشور توليد كننده نايلون حبابدار در انواع و اندازه هاي متفاوت هستند.  نايلون حبابدار مرغوب از سري محصولات پليمري است، كه كم و بيش از كودكي با آن آشنا هستيد، جنس شفاف و حباب هاي پر شده از هوا كه قابليت ضربه گيري به اين نايلون مي دهند، استفاده از آن را به عنوان ارزان ترين وسيله در صنعت بسته بندي تبديل كرده است. شركت  توليد كننده نايلون حبابدار ارزان انواع محصولات خود را در بسته بندي هاي 2 لايه و 3 لايه و با حباب هايي به اندازه ي 5، 10، 15، 20 و 25 ميليمتر عرضه مي كنند، و قيمت خريد نايلون حبابدار هم بسته به نوع و اندازه ي حباب هاي آن متغير است، و شيبي افزايشي دارد.

در توليد نايلون حبابدار باكيفيت  هيچ محدوديتي وجود ندارد، و مي توانيد بسته به نوع و حساسيت محصول خود براي بسته بندي انواع نايلون حبابدار را با اندازه هاي مختلف و حباب هاي ريز و درشت دلخواه خود به توليد كننده نايلون حبابدار سفارش دهيد.

علاوه بر ارزان قيمت بودن نايلون حبابدار از ديگر مزاياي استفاده از اين محصول پليمري مي توان به  ضربه گيري، عايق بودن در برابر حرارت و صدا، حمل ساده تر و  جلو گيري از كثيف شدن و آسيب رسيدن به بدنه محصولات اشاره كرد. با افزايش ضخامت و بزرگتر شدن ابعاد حباب ها ضريب ايمني در بسته بندي محصولات هم به مراتب بالاتر خواهد رفت، به همين دليل است، كه صنايع توليد كننده نايلون حبابدار  توصيه مي كنند در ابتدا حساسيت محصولات در برابر ضربه را مشخص كنيد، سپس مطابق با ابعاد و اندازه محصول ،انواع نايلون حبابدار با كيفيت را متناسب با شغل خود انتخاب نماييد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۴۷ توسط:s.r موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :